Поради наводнен участък от път I-8 в чертите на Поповица движението в посока Хасково - Пловдив се отклонява към магистралата „Тракия", по път III-667 Първомай - Плодовитово или път II-66 Поповица - Милево - Плодовитово.
В Посока Хасково водачите да използват маршрута: Асеновград - път III-667 Козаново - Поройна - Дебър - главен път I-8, съобщават от Агенция "Пътна инфраструктура".
Припомняме, вчера вечерта заради поройните дъждове пътят отново беше наводнен и затворен за движение. Екипи на пожарната са оказали помощ на закъсали автомобили и отводняват района. След това пожарникарите са се преместили в Поповица да помогнат на 20-тина наводнени къщи и църквата.
Около полунощ от АПИ съобщиха, че пътят вече е отворен.
Вашите коментари