Почит към дядо Добри

23:11, 6 Май 2015

Десетки вярващи отдадоха почитта си към дядо Добри пред столичния храм “Св. Георги” днес. Хората целуваха ръцете на благотвореца, а не на свещениците от храма.

Столетникът е известен с това, че събира милостиня, която внася в касата на църквата. От години дядо Добри се е превърнал в символ на милосърдие и християнска любов. /trud.bg

Вашите коментари