Започва проверка по случая с момичето, пребито от таксиметров шофьор. От компанията започват свое разследване
Момичето е било удряно заради това, че е поискало касова бележка и е оспорвало сметката.
Собственикът на таксиметровата компания заяви пред bTV, че изцяло ще съдейства на полицията за разплитането на случая, и ще уволни шофьора.
Фирмата разполага с досиетата на всички служители и побойникът може бързо да бъде разпознат и наказан.
Пострадалата пък създаде група в социалните мрежи, която да алармира за подобни случаи.
“Kогато се качва в такси, да записва там регистрационния номер и при кого последно се е качил, за да имаме следа. Понеже не се знае на кого и какво ще се случи...”, препоръча потърпевшата Полина Александрова. /bTV
Вашите коментари