Уволнение чака таксиджията, пребил момиче

21:32, 1 Май 2015

Започва проверка по случая с момичето, пребито от таксиметров шофьор. От компанията започват свое разследване

Момичето е било удряно заради това, че е поискало касова бележка и е оспорвало сметката.

Собственикът на таксиметровата компания заяви пред bTV, че изцяло ще съдейства на полицията за разплитането на случая, и ще уволни шофьора.

Фирмата разполага с досиетата на всички служители и побойникът може бързо да бъде разпознат и наказан.

Пострадалата пък създаде група в социалните мрежи, която да алармира за подобни случаи.

“Kогато се качва в такси, да записва там регистрационния номер и при кого последно се е качил, за да имаме следа. Понеже не се знае на кого и какво ще се случи...”, препоръча потърпевшата Полина Александрова. /bTV

Вашите коментари