Бетонна плоча в подлез падна върху момче

12:47, 29 Април 2015

Младо момче е пострадало, след като бетонна плоча от подлез е паднала върху него. Инцидентът е станал на кръстовището до Румънското посолство в София. Плочата се е отчупила при ляв завой на ремонтен трамвай.

На място е пристигнала линейка и е откарала момчето в болница, съобщиха от пресцентъра на МВР. Инцидентът е станал в 11.20 часа

Вашите коментари