Лекарите от „Свети Иван Рилски“ пак протестират

11:17, 29 Април 2015

За четвърти пореден ден лекари от столичната болница "Свети Иван Рилски" ще излязат на протест. Този път освен пред лечебното заведение медиците ще протестират и пред Министерския съвет.

Служителите на лечебното заведение се обявиха против обединяването на болницата с друга, както и срещу смяната на директора д-р Дечо Дечев.

Те смятат, че така доброто финансово състояние на „Св. Иван Рилски” им ще се влоши заради чуждите дългове.

Освен това министърът на здравеопазването Петър Москов в края на миналата седмица неочаквано смени досегашния директор на "Свети Иван Рилски".

Лекарите недоволстват и срещу неговото отстраняване. /БЛИЦ

Вашите коментари