Опашка от ТИР-ове се образува днес на Дунав мост 2. За това сигнализират изнервени пътници.
Днес в късния следобед е имало над 5-километрова опашката на моста при Видин, съобщава bTV. Шофьори заявиха, че това е тенденция в последните две седмици.
Част от шофьорите са чакали на опашката повече от 8 часа. Според тях основната причина за струпването е проверката на граничните служби при преминаване на пункта при моста.
От Гранична полиция – Видин съобщиха, че извършват обстойни проверки на товарните автомобили и това забавя преминаването на пункта. Проверките ще продължат и в следващите дни.
Вашите коментари