Шефът на столичната Спешна помощ Георги Гелев потвърди новината на БЛИЦ, че има срив в системата на 112. „От половин час нямаме връзка със системата, има технически проблем.
Дори и някой да се нуждае от нас, няма как да разберем това, защото връзките с телефон 112 са прекъснати”, призна той.
Заради технически проблем в 112 вътрешната мрежа няма как да разпредели сигналите за Спешна помощ, полиция и пожарна. Екип от специалисти работи по проблема и прави всичко възможно да го отстрани по най-бързия възможен начин.
Читатели на БЛИЦ също подадоха сигнал за нередности в системата на 112. По думите им никой не отговаря на опитите за позвъняване и търсене на помощ.
Вашите коментари