Най-топло е било в Сандански – плюс 26 градуса. Това съобщиха за Агенция „Фокус” от Националния институт по метеорология и хидрология (НИМХ) към Българската академия на науките (БАН).
В Кюстендил, Свищов и Ловеч максималната температурата е била плюс 24 градуса. Максималната температура в столицата е била плюс 22 градуса, в Пловдив – плюс 22 градуса, във Варна и Бургас – плюс 19 градуса, Русе и Враца – плюс 23 градуса, Стара Загора – плюс 21 градуса.
НИМХ: Най-топло е било в Сандански – плюс 26 градуса
21:57, 12 Октомври 2014
най-ново | най-четени
- Синдикат „Образование“ към КТ „Подкрепа“ обяви протестна готовност заради Бюджет 2026
- Въздушна линейка в готовност да транспортира пострадалата от тежката катастрофа на магистрала „Тракия“
- ОбС–Варна отказа 160 хил. евро за концерта за Деня на Варна
- Коцев: Криза с боклука във Варна няма да има
- Община Варна подготвя още две заповеди за събаряне в „Баба Алино“
- Жена е с опасност за живота след удар от електрическа тротинетка в Бургас
- Небрандирани полицейски коли ще спират агресивни шофьори
- Регионалният министър за „Баба Алино“: Пирамидата на олигархията цъфти на три нива
- Жълт код за дъжд в почти цяла България
- 30-годишен моторист загина при катастрофа в Русе
Вашите коментари