Близо 300 метра е влачил влакът колата, бутната на жп прелез "Обеля" 1 около 14 часа днес. Катастрофата взе жертва.
Локомотив по линията Банкя - София отнесе неправилно пресичаща кола.
Автомобилът със софийска регистрация е смачкан. По първоначална информация в него са пътували двама души, предаде Нова тв. Хора, които живеят в района, разказват, че колата е преминавала при спусната бариера./БЛИЦ
Вашите коментари