БДЖ вози безплатното участниците в Национален детски литературен конкурс

16:28, 12 Юни 2014

За осма година „Холдинг БДЖ” ЕАД ще осигури безплатното пътуване на децата, които ще участват в организирания от Българското национално радио 31-и Национален радиоконкурс за детско литературно творчество „Искри”.

Конкурсът ще се проведе на 15-и юни в София и отново ще събере талантливи деца от цяла България, които ще получат своето заслужено пространство в националния ефир.

С влак до столицата ще пътуват десет от отличените деца, които живеят в градовете Бургас, Казанлък, Русе и Сливен. Националният железопътен превозвач ще осигури и прибирането на младите творци в деня след приключването на изданието на конкурса.

Ръководството на „Холдинг Български държавни железници” ЕАД подкрепя инициативата на Българското национално радио, чрез която се дава възможност за приобщаването на децата към културните ценности и тяхното съхраняване.

Вашите коментари

най-ново | най-четени