Гигантска дупка зейна в столичния кв. „Хаджи Димитър“

22:26, 11 Юни 2014

Огромна дупка се се появи на платното ул. "Резбарска" срещу Софийска мелница в столичния квартал "Хаджи Димитър" около 20:00 часа днес, съобщи нашият зрител Георги Воленов чрез платформата "Аз, репортерът" на bTV.

По думите му пътят се срутил след като отгоре минал лек автомобил Smart. От приложената от него снимка се вижда, че кратерът е почти с дължината и ширината на маломерното возило, а освен това е много дълбок.

За щастие, няма пострадали при инцидента.

Вашите коментари