Представят „Златната рибка“ на ДКТ-Варна в Двореца в Балчик

08:29, 6 Февруари 2015

ДКИ КЦ "Двореца" и ДКТ - Варна
представят:
"Златната рибка"
А. С. Пушкин

Постановка - Валерий Левченко
Сценография - Коста Ортодоксов
Музика - Михаил Гузиков

В ролите:

Галин Гинев, Емилия Петкова, Красимир Добрев, Таня Жекова, Таня Велянова

Живял дядо със своята баба край морето синьо и дълбоко...”
Театралната магия съживява тази любима на поколения деца Пушкинова приказка, за да ни напомни още веднъж, че хората, водени от прекомерна алчност, накрая остават пред пробитото вехто корито.

И през настоящата 2015 година отново ще поканим дечицата от гр. Балчик в "Каменна зала" за да изпълнят с гласчета и лъчезарни усмивки територията на Архитектурно-парков комплекс "Двореца". Както в края на декември Дядо Коледа дойде специално заради тях, така и този път, само че дядо и баба ще опитат да уловят нещо специално - "Златната рибка". Дали ще успеят и какво друго има да се случи... ще стане ясно на 17 февруари от 10:00ч. в "Каменна зала" на ДКИ КЦ "Двореца"-Балчик.

И този път постановката е подарък от ДКИ КЦ "Двореца".

Вашите коментари