Турските гранични власти са заловили група от 37 мигранти, които опитвали да се прехвърлят нелегално в България.
Нелегалните мигранти се укривали в околностите на две села, които са най-близо до турско-българската граница при Дерекьой от турска/ Малко Търново от българска страна. Мигрантите се били разделили на три групи, за да се придвижват по-бързо. Те са граждани на Пакистан, Иран и Сирия. Предадени са на регионално звено на турската Дирекция за миграция.
Информацията е на БТА
Турция залови 37 мигранти, опитвали да се прехвърлят нелегално в България
16:46, 25 Ноември 2017
най-ново | най-четени
- САЩ удължиха до 25 юли лиценза за преговори за активите на „Лукойл“
- Рекордни жеги блокираха Европа: влакове спират, училища затварят
- Чарлз III няма да живее в Бъкингамския дворец след ремонта
- 235 загинали след силните земетресения във Венецуела
- Международните пазари се успокояват: Петролът падна под нивата от началото на конфликта в Иран
- SpaceX направи най-голямото IPO в историята и доближи Мъск до първия трилион
- ЕЦБ повиши лихвите в еврозоната до 2,25% заради ръста на инфлацията
- Отравяне с гъби уби журналиста, разкрил връзката на Путин с Кабаева
- Запалиха два автомобила на българското посолство в Скопие
- Силно земетресение удари Филипините: Има жертви, рухнали сгради и риск от цунами
Вашите коментари