73-годишна жена от кв. Аспарухово е станала жертва на измама. На 14.03. т.г., около 16:00 ч.
, неизвестно лице в телефонен разговор се представило на тъжителката за лекар от Спешна помощ, обяснило, че снахата на тъжителката е претърпяла катастрофа и се нуждае от спешна операция. На автобусна спирка тъжителката предава на непознато лице 1300 лв. По случая е образувано ДП, работата по установяване на извършителя продължава.
Телефонен измамник отмъкан 1300 лв. от 73-годишна варненка
17:05, 15 Март 2013
най-ново | най-четени
- Три трупа в общежитие в Угърчин: разследват кървава драма, има задържан
- Пътната ревизия продължава: Разследват обществени поръчки и ремонти по „Хемус“ за безстопанственост
- Демерджиев: Показанията на Невзоров разкриват как длъжностни лица са си затваряли очите за незаконния град в „Баба Алино“
- Софийски десант в морската столица: ВКП поема координацията на разследването за строителството в „Баба Алино“
- Шофьорът, причинил катастрофата на "Челопешко шосе", остава в ареста
- Мъж получи условна присъда за купуване на гласове в Буковлък
- Шофьорът, убил две жени край Кооперативния пазар във Варна, е предаден на съд заради укрита диагноза
- Две шатри от ресторант „Хоризонт“ в Морската градина изгоряха при среднощен пожар, полицията разследва умишлен палеж
- Съдийската колегия на ВСС гласува кадрови промени заради рокадите в изпълнителната власт
- Министър Николай Найденов внася във ВАС жалба срещу Борислав Сарафов, иска оттеглянето му от прокуратурата
Вашите коментари