Вчера, около 07:15 часа, в двора на МБАЛ «Св. Анна» до инфекциозна клиника, В.Й. на 36 г. от гр.
Варна, осъждан, е извършил непристойни действия, грубо нарушаващи обществения ред, изразяващи се в произвеждане на изстрел с газов пистолет, законно притежаван, насочен към граждани, като така е предизвикал уплаха, силно възмущение и нарушаване на спокойствието на гражданите в двора на болницата. Мъжът е задържан за срок от 24 часа. Образувано е НАДХ и е наложено административно наказание «глоба» в размер на 250 лв.
Глобиха с 250 лв. мъж стрелял с газов пистолет в двора на болница
13:41, 25 Октомври 2013
най-ново | най-четени
- Прокурорът поиска „Задържане под стража“ за 53-годишния тираджия от мелето на „Тракия“ – обвиняемият твърди, че е гръмнала гума
- Седем задържани при акцията в район „Приморски“ заради „Баба Алино“
- ГДБОП влезе в кметството на район „Приморски“ заради „Баба Алино“
- 72-часов арест за шофьора, причинил катастрофата с три жертви на "Тракия"
- Административният съд във Варна потвърди временното отстраняване на началника на Службата по геодезия, картография и кадастър
- Шофьорът, убил две жени край Кооперативния пазар във Варна, е предаден на съд заради укрита диагноза
- Две шатри от ресторант „Хоризонт“ в Морската градина изгоряха при среднощен пожар, полицията разследва умишлен палеж
- Двама украинци са задържани за 72 часа след зрелищно отвличане от центъра на Варна и бягство из страната
- Министър Николай Найденов внася във ВАС жалба срещу Борислав Сарафов, иска оттеглянето му от прокуратурата
- Убийство след кървав битов скандал в Монтана
Вашите коментари