“Гласувах за една по-хубава Варна и за по-добър живот на моите съграждани”. Това заяви независимият кандидат за кмет доц. д-р Христо Бозов, след като упражни правото си на вот в 137 избирателна секция във варненския Медицински университет. Доц. Бозов призова варненци да отидат днес до урните и да упражнят правото си на глас, защото е необходимо новият кмет на града да управлява с широка обществена подкрепа. “Гласувах за промяната на Варна и за това децата ни да остават тук”, заяви съпругата на независимия кандидат Ана Бозова.
Доц. Христо Бозов: Гласувах за по-хубава Варна
11:51, 30 Юни 2013
най-ново | най-четени
- ЦИК се разпусна след 834 заседания и 10 национални избора
- Левент Мемиш е назначен за заместник-министър на икономиката, инвестициите и индустрията
- Делян Добрев е депозирал оставката си като депутат в Народното събрание
- Архитект Деляна Панайотова е назначена за началник на ДНСК
- Без по-високи данъци в Бюджет 2026, но с повече финансова дисциплина
- Енчо Керязов инспектира „Спортпалас“ във Варна и се срещна с националния ансамбъл по художествена гимнастика
- От „Продължаваме промяната“ поискаха оставките на Борислав Сарафов и Емилия Русинова заради зависимости в съдебната система
- Георги Кандев напуска МВР: Да избирам между поста и принципите си е невъзможно
- Румен Спецов е освободен: Евгени Симеонов поема контрола над дружествата на „Лукойл“
- Управляващите обещаха отмяна на депутатските привилегии едва след като тихомълком си гласуваха поредното вдигане на заплатите
Вашите коментари