Протестиращите преминават покрай сградата на Министерски съвет и се отправят към своята крайна точка – Орлов мост, предаде репортер на Агенция „Фокус”.
Участниците в протестното шествие скандират „Оставка” и за пореден път тази вечер освиркват правителството. Техният брой е значително по-малък, отколкото в началото на днешния протест, но въпреки това са хиляди. Пред сградата на Министерски съвет има полицейски кордон, който не позволява на протестиращите да тръгнат по бул. „Ал.Дондуков”.
Протестиращите преминават покрай сградата на Министерски съвет
22:12, 26 Юни 2013
най-ново | най-четени
- Радев: Спряхме поръчка за близо 1 млрд. лева за мантинели
- ДБ призова правителството да оттегли проектобюджета за 2026 г.
- Напрежение между България и Северна Македония заради семейството на Мицкоски
- Депутатите приеха окончателно: Само народни представители ще номинират за парламентарната квота във ВСС
- Асен Василев: Бюджет 2026 залага изкуствен дефицит, за да осигури 3,5 милиарда евро на обръч от фирми
- Иван Шишков за „Хемус“: Държавата не може да събори незаконно строителство в такъв мащаб
- Георги Кандев напуска МВР: Да избирам между поста и принципите си е невъзможно
- Румен Спецов е освободен: Евгени Симеонов поема контрола над дружествата на „Лукойл“
- Бизнесът и правителството в диалог за конкурентоспособността на българската икономика
- България започва фискална консолидация, за да свали дефицита в европейските норми
Вашите коментари