Първото нещо е да си подредя кабинета. Това каза министър-председателят Пламен Орешарски пред журналисти след избирането му от Народното събрание, предаде репортер на Агенция „Фокус”.
На въпрос кое е първото нещо, с което ще се захване, Орешарски заяви: „Ще има пресконференция в Министерски съвет, нека уважим протокола”.
На въпрос - от кога започва работа, премиерът отговори: „Вече работим”.
Пламен Орешарски: Първото нещо е да си подредя кабинета
14:10, 29 Май 2013
най-ново | най-четени
- Радев: Спряхме поръчка за близо 1 млрд. лева за мантинели
- ДБ призова правителството да оттегли проектобюджета за 2026 г.
- Напрежение между България и Северна Македония заради семейството на Мицкоски
- Депутатите приеха окончателно: Само народни представители ще номинират за парламентарната квота във ВСС
- Асен Василев: Бюджет 2026 залага изкуствен дефицит, за да осигури 3,5 милиарда евро на обръч от фирми
- Иван Шишков за „Хемус“: Държавата не може да събори незаконно строителство в такъв мащаб
- Георги Кандев напуска МВР: Да избирам между поста и принципите си е невъзможно
- Румен Спецов е освободен: Евгени Симеонов поема контрола над дружествата на „Лукойл“
- Бизнесът и правителството в диалог за конкурентоспособността на българската икономика
- България започва фискална консолидация, за да свали дефицита в европейските норми
Вашите коментари