Първото нещо е да си подредя кабинета. Това каза министър-председателят Пламен Орешарски пред журналисти след избирането му от Народното събрание, предаде репортер на Агенция „Фокус”.
На въпрос кое е първото нещо, с което ще се захване, Орешарски заяви: „Ще има пресконференция в Министерски съвет, нека уважим протокола”.
На въпрос - от кога започва работа, премиерът отговори: „Вече работим”.
Пламен Орешарски: Първото нещо е да си подредя кабинета
14:10, 29 Май 2013
най-ново | най-четени
- ДБ поиска освобождаването на подуправителя на НЗОК Момчил Мавров
- ЕК критикува плоския данък в България и настоява за по-справедлива система
- Шишков за „Баба Алино“: Всички институции носят вина
- Радев: Процедурата за свръхдефицит е оценка за предишните управления
- Брюксел размразява 380 млн. евро за България по ПВУ
- Р. Бъчварова: Логично е да се мисли за номиниране на Гюров за президент
- Зам.-председател на Общинския съвет в Бургас напусна „Продължаваме промяната“
- „Демократична България“ с остра позиция срещу кабинета заради отказа да подкрепи Специалния трибунал за Украйна
- От „Продължаваме промяната“ поискаха оставките на Борислав Сарафов и Емилия Русинова заради зависимости в съдебната система
- Радев готви кабинет с познати лица от служебните правителства
Вашите коментари