Със заповед на премиера в оставка Бойко Борисов от длъжност е освободена заместник-министърът на труда и социалната политика Валентина Симеонова. Тя напуска поста по лични причини.
Заповедта влиза в сила считано от 11 март 2013г, съобщиха от правителствения пресцентър.
Борисов освободи от зам.-министъра на труда
13:18, 11 Март 2013
най-ново | най-четени
- Държавата цели 5,7% дефицит в Бюджет 2026, въвеждат осигуровки за чиновници и по-скъпи винетки
- Радев: Философията на предишните управления води до неудържим ръст на разходите за сметка на дългове
- Ивелин Михайлов: Притежавам 2% от дружеството "Исторически парк"
- Парламентът откри процедура за избор на председател на Държавна агенция „Разузнаване“
- Властта представя Бюджет 2026 днес, дефицитът остава голямото предизвикателство
- Енчо Керязов инспектира „Спортпалас“ във Варна и се срещна с националния ансамбъл по художествена гимнастика
- Иван Шишков за „Хемус“: Държавата не може да събори незаконно строителство в такъв мащаб
- Георги Кандев напуска МВР: Да избирам между поста и принципите си е невъзможно
- Румен Спецов е освободен: Евгени Симеонов поема контрола над дружествата на „Лукойл“
- Управляващите обещаха отмяна на депутатските привилегии едва след като тихомълком си гласуваха поредното вдигане на заплатите
Вашите коментари