Делян Добрев официално е подал заявление за прекратяване на правомощията му като народен представител в 52-рото Народно събрание, съобщиха от пресцентъра на парламента. Документът е бил внесен днес.
Очаква се оставката му да бъде гласувана в пленарна зала тази седмица.
Добрев обяви оттеглянето си от политиката и от НС в събота на брифинг на партията в Раковски. Той се мотивира с необходимостта да се даде път на младите.
Вашите коментари