За първи път от 28 до 30 май 2013 г. Варна е домакин на националното изложение "Фестивал на виното и храната".
Идеята на организаторите на събитието е то да продължи традициите на регионалното Лозаро-винарско изложение "Дегустация на най-добрите вина" (резиденция "Евксиноград"), както и да възобнови известната през 30-те години на миналия век Лозаро-винарска изложба, провеждана във Варна, съобщава БГНЕС. На изложението във Варна изби от цялата страна ще покажат, както новите си реколти, така и бутикови стари вина. Ще се организират срещи между винари, лозари, търговци, туроператори, хотелиери, ресторантьори и ценители на виното.
Започна фестивалът на виното и храната във Варна
14:23, 28 Май 2013
най-ново | най-четени
- Актрисата Кина Дашева почина на 92-годишна възраст
- Тежка катастрофа затвори пътя София – Варна край Лясковец
- Непълнолетен загина, след като се вряза с кола в къща в Дупница
- Христанов: Изнесох данните за „Баба Алино“ още на 6 март, последва пълна тишина
- Мълния уби около 30 крави и телета край Калофер
- Собственици в „Баба Алино“ заплашват със съд Община Варна при събаряне на домовете им
- Мълния уби 35-годишен мъж край Кресна по време на буря
- Какви са възможностите пред хората, купили имот в Баба Алино
- Новият председател на ЕСУТ за Баба Алино: Проектът няма нищо общо с построеното
- ДНСК и Кадастърът влязоха в Община Варна заради „тайния град“ в „Баба Алино“
Вашите коментари