Около 40 души се събраха за поредна вечер пред сградата на ЕВН в Пловдив, предаде репортер на Радио „Фокус“ – Пловдив. Тази вечер скандиранията са много по-малко, но хората казаха, че протестите няма да спрат и призовават към единство.
Един от обявилите се за лидери на протеста в Пловдив Иван Бояджиев, който твърди, че е на гладна стачка вече 10 ден, каза че тя ще продължи безсрочно, докато бъдат постигнати целите им. Протестиращите за пореден път заявиха, че тяхното основно искане е смяна на политическата система. Чуха се възгласи срещу премиера в оставка Бойко Борисов, както и срещу лидера на БСП в Пловдивска област Георги Гергов.
Протестиращите в момента тръгват на традиционното си шествие по главната улица на града, като протестът ще приключи пред Централна поща.
Около 40 души протестират пред сградата на ЕВН в Пловдив
19:03, 28 Февруари 2013
най-ново | най-четени
- ЕК с мотивирано становище заради SLAPP делата в България
- Пожар в лозята край Асеновград затвори част от пътя Пловдив - Кърджали
- В Сливен връщат шофьори за проверка на знанията им по ЗДвП
- Ремонтът на ремонта в психиатрията в Севлиево спря, преди да е започнал
- Откриха тяло на мъж на плаж в „Слънчев бряг“
- Тежка катастрофа затвори пътя Бургас – Малко Търново
- НОИ обяви графика и параметрите за изплащане на осъвременените пенсии
- Тристранката обсъди бюджетите на НЗОК и ДОО: Остри критики от бизнеса и синдикатите
- Олег Невзоров: КУБ продължава да работи по проектите си
- Емрах Стораро с акт след шофиране в пешеходната зона на Стария Созопол
Вашите коментари