Безплатни консултации и прегледи на страдащи от сърдечно-съдови заболявания ще извършат в Добрич водещи специалисти кардиолози от Българския кардиологичен институт.
Инициативата е част от националната кампания „Кардиологична грижа за дълъг и пълноценен живот“, съобщиха от общината. Целта на кампанията е превенция на сърдечно-съдови заболявания, удължаване на живота на пациентите със сърдечно-съдови заболявания в страната ни, подобряване на качеството на живот и достъпа до високоспециализирана лекарска грижа. Лицата, желаещи да се прегледат безплатно, трябва да се запишат днес на телефоните на Дирекция „Хуманитарни дейности” към община Добрич. От общинската администрация в Добрич уточняват, че датата на прегледите ще бъде определена и обявена след приключване на записванията.
Водещи кардиолози ще преглеждат безплатно в Добрич
09:20, 5 Декември 2017
най-ново | най-четени
- Синдикат „Образование“ към КТ „Подкрепа“ обяви протестна готовност заради Бюджет 2026
- Въздушна линейка в готовност да транспортира пострадалата от тежката катастрофа на магистрала „Тракия“
- ОбС–Варна отказа 160 хил. евро за концерта за Деня на Варна
- Коцев: Криза с боклука във Варна няма да има
- Община Варна подготвя още две заповеди за събаряне в „Баба Алино“
- Жена е с опасност за живота след удар от електрическа тротинетка в Бургас
- Небрандирани полицейски коли ще спират агресивни шофьори
- Регионалният министър за „Баба Алино“: Пирамидата на олигархията цъфти на три нива
- Жълт код за дъжд в почти цяла България
- 30-годишен моторист загина при катастрофа в Русе
Вашите коментари