Продължава бедственото положение в района на село Булаир, община Долни чифлик, това съобщи за Радио Варна кметът на общината Красимира Анастасова. Тя уточни, че бедственото положение важи за пътя от Голица до Булаир, както и за самото село.
В момента пътищата в селото се разчистват, но процесът е бавен, защото на места преспите достигат до три метра, каза Анастасова и допълни, че се очаква най-рано утре до обяд бедственото положение да бъде отменено.
Продължава бедственото положение в Булаир. Преспите в селото достигат до 3 метра
10:15, 15 Януари 2017
най-ново | най-четени
- Мъж е в болница след катастрофа в София
- 18-годишен шофьор е загинал при катастрофа в Смядово
- Момче на 14 години е пострадало тежко при катастрофа на пътя Ботевград – Плевен
- Дете и баща му пострадаха при падане от атракционна люлка в Антоново
- Опасна жега на пътя: Какво да проверят шофьорите преди пътуване
- Фекално замърсяване е причинило масовия мор на риба във Варненското езеро
- Жена е с опасност за живота след удар от електрическа тротинетка в Бургас
- Небрандирани полицейски коли ще спират агресивни шофьори
- Регионалният министър за „Баба Алино“: Пирамидата на олигархията цъфти на три нива
- 30-годишен моторист загина при катастрофа в Русе
Вашите коментари