Старши треньорът на Черно море Георги Иванов официално си осигури услугите на четирима нови футболисти. Вече са подписани договори с халфа на Черноморец Тодор Паланков, централния защитник на Локомотив Пловдив Кирил Котев, десния вполузащитник на Монтана – Дани Младенов и десния защитник на Миньор Пк Стефан Станчев.
Георги Иванов разкри също, че повече няма да разчита на испанеца Кристиан Идалго, който е освободен от отбора. Селекцията в "Черно море"
не е приключила, като се търсят още централен нападател, десен външен полузащитник, опорен халф, ляв бек и ляв външен полузащитник.
Конгоанецът Брус Инканго напуска Черно море. Той е уведомил шефовете на „Тича“, че ще премине в отбор от елитно първенство на друга държава за повече пари.
Георги Илиев е на път да премине в Лудогорец. Това може да се случи още днес. 32-годишният Илиев има действащ договор с Черно море, което означава, че шампионът ще трябва да плати сериозна сума за правата му. Още повече, че от “Тича” нямат никакво желание да се разделят с капитана си.
„Черно море“ привлече четирима играчи
11:02, 5 Юни 2013
най-ново | най-четени
- ПФК „Лудогорец“ и старши треньорът Пер-Матиас Хьогмо се разделиха по взаимно съгласие
- Спартак (Варна) привлече юноша на Бенфика, португалската вълна при „соколите“ продължава
- „Левски“ официално има нов собственик
- ПФК Левски подписа с испански защитник
- Енгибар Енгибаров е новият спортен директор на Спартак Варна
- Поклонението пред Борислав Михайлов ще е на 4 април
- Сериозна чистка в Първа лига: Четирима арбитри отпадат от елитната съдийска ранглиста за новия сезон
- БФС с нови мерки за родния футбол: Повече българи на терена
- Черно море с първа победа за 2026 г.
- Левски сложи край на 15-годишното чакане: „Сините“ са новите шампиони на България
Вашите коментари