57 души са хоспитализирани в Ставропол с хранително отравяне, предаде ИТАР-ТАСС, цитирана от "Фокус".
Очаква се броят на пострадалите да се увеличи.
„Всички хоспитализирани са в стабилно, леко увредено и средно тежко състояние. Няма опасност за живота им”, заяви представител на медицинските власти в града.
Над 50 души са хоспитализирани с хранително отравяне в Ставропол
20:54, 2 Април 2014
най-ново | най-четени
- Втори танкер е поразен в Ормузкия проток на фона на тежки обвинения между Бахрейн и Иран
- САЩ удължиха до 25 юли лиценза за преговори за активите на „Лукойл“
- Рекордни жеги блокираха Европа: влакове спират, училища затварят
- Чарлз III няма да живее в Бъкингамския дворец след ремонта
- 235 загинали след силните земетресения във Венецуела
- SpaceX направи най-голямото IPO в историята и доближи Мъск до първия трилион
- ЕЦБ повиши лихвите в еврозоната до 2,25% заради ръста на инфлацията
- Отравяне с гъби уби журналиста, разкрил връзката на Путин с Кабаева
- Запалиха два автомобила на българското посолство в Скопие
- Силно земетресение удари Филипините: Има жертви, рухнали сгради и риск от цунами
Вашите коментари