Мъж скочи от сградата на полицията в Казанлък

18:59, 22 Април 2024

Мъж скочи от втория етаж на сградата на Районното управление в Казанлък. По непотвърдена официално информация, той е бил задържан във връзка с извършено противообществено деяние.

 

Пострадалият е транспортиран за преглед до лечебно заведение в града без опасност за живота.

Районът е отцепен и се охранява от полиция до приключване на процесуално-следствените действия. Очакват се подробности по случая от пресцентъра на ОД МВР в Стара Загора.  /БНР

Вашите коментари

най-ново | най-четени