Министърът на вътрешните работи Калин Стоянов заяви, че е “редно да остане на поста” в създалата се ситуация.
Той благодари на Делян Пеевски за отправената покана да бъде част от листите на оглавяваната от него формация, но заяви, че има и други покани.
Калин Стоянов: Редно е да остана на поста си в създалата се ситуация
11:36, 21 Август 2024
най-ново | най-четени
- Премиерът Румен Радев: Минималната работна заплата няма да се замразява, нов механизъм се обсъжда през август
- България като „портал“ на Европа: Заместник-министър Натова представи в Брюксел визията ни за Средния коридор
- Тристранката отхвърли идеята на ДБ за личните осигуровки на чиновниците, чака се проектът на кабинета
- След 36 години и 13 мандата като депутат: Йордан Цонев напуска политиката
- ЦИК се разпусна след 834 заседания и 10 национални избора
- Енчо Керязов инспектира „Спортпалас“ във Варна и се срещна с националния ансамбъл по художествена гимнастика
- Георги Кандев напуска МВР: Да избирам между поста и принципите си е невъзможно
- Румен Спецов е освободен: Евгени Симеонов поема контрола над дружествата на „Лукойл“
- Управляващите обещаха отмяна на депутатските привилегии едва след като тихомълком си гласуваха поредното вдигане на заплатите
- Бизнесът и правителството в диалог за конкурентоспособността на българската икономика
Вашите коментари