Бойко Борисов се срещна с федералния прокурор на Германия

15:48, 5 Юни 2018

Премиерът Бойко Борисов се срещна с федералния прокурор на Германия д-р Петер Франк, който е на посещение в София.

Фокус на разговора беше поставен върху усилията, които България полага за борба с контрабандата, както и върху създадения и вече показващ резултати нов антикорупционен орган – Комисията за противодействие на корупцията и за отнемане на незаконно придобитото имущество.

В срещата участва главният прокурор Сотир Цацаров, по чиято покана е в София д-р Франк.

Вашите коментари

най-ново | най-четени