Един от най-използваните подлези във Варна - този, който свързва кварталите "Левски" и "Чайка", продължава да се руши над главите на пешеходците, съобщава Радио Варна.
Уточняваме, че става дума конкретно за тези участници в пътното движение, тъй като неотдавна подлезът се използваше за паркиране на моторни-превозни средства от всякакъв калибър. Днес единствено лястовичите гнезда се задържат за по-дълго време там, но и тяхното време е преброено, имайки пред вид темповете, с които се свлича мазилката в подлеза. Радио Варна не за първи път обръща внимание на общината за опасното съоръжение, но както е очевидно "сериалът" продължава. Продължава и учебната година, а на учениците от четири варненски училища - ОУ "Георги Раковски", ОУ"Захари Стоянов", Математическата гимназия и Пета гимназия, по два пъти на ден им се налага да се справят с упражнението "пресичане с препятствия". Да се надяваме да няма инциденти, докато местната управа се задейства.
Камъните падат
09:36, 6 Юни 2017
най-ново | най-четени
- Радев: Спряхме поръчка за близо 1 млрд. лева за мантинели
- ДБ призова правителството да оттегли проектобюджета за 2026 г.
- Напрежение между България и Северна Македония заради семейството на Мицкоски
- Депутатите приеха окончателно: Само народни представители ще номинират за парламентарната квота във ВСС
- Асен Василев: Бюджет 2026 залага изкуствен дефицит, за да осигури 3,5 милиарда евро на обръч от фирми
- Иван Шишков за „Хемус“: Държавата не може да събори незаконно строителство в такъв мащаб
- Георги Кандев напуска МВР: Да избирам между поста и принципите си е невъзможно
- Румен Спецов е освободен: Евгени Симеонов поема контрола над дружествата на „Лукойл“
- Бизнесът и правителството в диалог за конкурентоспособността на българската икономика
- България започва фискална консолидация, за да свали дефицита в европейските норми
Вашите коментари