През по-голямата част от деня ще бъде предимно слънчево. Ще се появи слаб източен вятър. Още преди обяд от югозапад ще започне увеличение на облачността, отначало висока, която постепенно ще се вплътнява и снижава.
Минималните температури ще са предимно между 0° и 5°. Максималните температури отново ще са между 18° - 23°, по Черноморието – едва 10°-13°, съобщиха от НИМХ. Вечерта в крайните югозападни райони ще има превалявания от дъжд, а през нощта срещу вторник ще превали и на места в останалата част от страната.
Над планините от Югозападна България ще е с разкъсана облачност, която след обяд ще се вплътни и сниши и вечерта на места там ще превали. Над останалите масиви през деня ще се задържи слънчево. Ще духа слаб до умерен юг-югозападен вятър. Максималната температура на височина 1200 метра ще е около 13°, на 2000 около 5°.
По Черноморието ще бъде предимно слънчево. След обяд облачността от юг ще започне да се увеличава и ще е предимно висока. Ще се задържи без валежи. Ще духа слаб източен вятър и с него дневните температури отново ще се задържат ниски, максималните ще са между 10° и 13°. Температурата на морската вода е 8-11°. Вълнението на морето ще бъде 2-3 бала. /БГНЕС
Предимно слънчево и топло, вечерта на места ще превали дъжд
06:43, 3 Април 2017
най-ново | най-четени
- България и САЩ укрепват стратегическото партньорство в отбраната и енергетиката
- Финансовото министерство публикува над 7000 обществени поръчки за повече от 30 млрд. евро
- Оптимизъм в кабинета: Примирието в Залива сваля напрежението от цените у нас
- ЦИК разпореди премахването на агитационни материали с Иван Христанов
- Държавата отпуска €18 млн. за подкрепа на автобусните превозвачи
- „Прогресивна България“ регистрира листата си във Варна
- ПП-ДБ регистрираха листата си във Варна, водач е Павел Попов
- „Да, България“ прати до МВР, ДАНС и прокуратурата списък с над 900 предполагаеми купувачи на гласове
- Изтича срокът за регистрация на листите за изборите на 19 април
- „Прогресивна България“ обяви водачите си: Радев повежда две листи, в челото влизат бивши министри и спортисти
Вашите коментари