Вчера около 13:15 часа, по Аспарухов мост по посока Центъра на града, водачът на Л.А. «Сеат» Т.И. 34 г. от гр. Белослав, поради неспазване на достатъчна дистанция, блъска спиращия пред него Л.А. «Ланчия». В следствие на ПТП са постардали две жени на 64 г.
и на 56 г., който са се возили в Л.А. «Сеат», прегледани и освободени за домашно лечение от МБАЛ «Св. Анна», без опасност за живота.
Две жени пострадаха при катастрофа във Варна
10:58, 12 Юли 2013
най-ново | най-четени
- Мъж е в болница след катастрофа в София
- 18-годишен шофьор е загинал при катастрофа в Смядово
- Момче на 14 години е пострадало тежко при катастрофа на пътя Ботевград – Плевен
- Дете и баща му пострадаха при падане от атракционна люлка в Антоново
- Опасна жега на пътя: Какво да проверят шофьорите преди пътуване
- Фекално замърсяване е причинило масовия мор на риба във Варненското езеро
- Жена е с опасност за живота след удар от електрическа тротинетка в Бургас
- Небрандирани полицейски коли ще спират агресивни шофьори
- Регионалният министър за „Баба Алино“: Пирамидата на олигархията цъфти на три нива
- 30-годишен моторист загина при катастрофа в Русе
Вашите коментари