23 пътни произшествия са станали във Варна и областта през изминалото денонощие. Това съобщи за Радио „Фокус” – Варна дежурният от КАТ – Варна. Два души са пострадали при катастрофи през изминалото денонощие във Варна.
Ранените са пешеходци, които са били ударени от преминаващи автомобили. При сблъсъците са получили травми, като за живота им няма опасност. При всички останали инциденти са нанесени само материални щети и няма пострадали граждани. Сравнително спокойно е към този час движението по варненските улици. До момента в КАТ - Варна няма постъпила информация за сериозни проблеми в транспортната система на Варна.
Два души са пострадали при катастрофи във Варна и областта
09:46, 2 Юли 2013
най-ново | най-четени
- Тежка катастрофа в Горна Оряховица: 15-годишен задигна колата на баща си и рани четири деца, две са с опасност за живота
- Министър Шишков: Близо 42 удостоверения за търпимост във Варна са фалшиви, подготвя се уволнението на шефа на кадастъра
- Община Варна започва събаряне на незаконното строителство в местността „Баба Алино“, гората ще бъде възстановена
- Четрима души получиха шанс за живот след донорска ситуация
- България отделя за отбрана дял от БВП колкото Франция и повече от Италия
- Бл. Коцев: Строителството в Баба Алино е забързано, докато съм бил в ареста
- Адвокат за „Баба Алино“: Собствеността не прави незаконния строеж законен
- Токът и парното поскъпват от 1 юли: КЕВР обсъжда новите цени
- Верижна катастрофа блокира движението по пътя Слънчев бряг – Бургас
- Трагедия в Тетевенско: 15-годишен неправоспособен шофьор загина при челен сблъсък
Вашите коментари