До момента в дежурен център на тел.112 или в бургаска болница не е получаван сигнал за инцидент с пострадала жена на територията на Областната дирекция на МВР-Бургас. Това съобщиха от пресцентъра на МВР.
Няма и регистриран случай на смърт вследствие на упражнено насилие, съобщава "Фокус".
На територията на ОД МВР-Бургас не е получаван сигнал за инцидент с пострадала жена
19:14, 23 Май 2013
най-ново | най-четени
- Мъж е в болница след катастрофа в София
- 18-годишен шофьор е загинал при катастрофа в Смядово
- Момче на 14 години е пострадало тежко при катастрофа на пътя Ботевград – Плевен
- Дете и баща му пострадаха при падане от атракционна люлка в Антоново
- Опасна жега на пътя: Какво да проверят шофьорите преди пътуване
- Фекално замърсяване е причинило масовия мор на риба във Варненското езеро
- Жена е с опасност за живота след удар от електрическа тротинетка в Бургас
- Небрандирани полицейски коли ще спират агресивни шофьори
- Регионалният министър за „Баба Алино“: Пирамидата на олигархията цъфти на три нива
- 30-годишен моторист загина при катастрофа в Русе
Вашите коментари