Нормална е обстановката в Община Дългопол, снежната покривка е между 5 и 15 см. Това каза за Радио Варна заместник-кметът Ахмед Емурла. Пътищата са проходими при зимни условия и се почистват периодично.
От Общината разчитат на машини по договор с почистваща фирма, както и на собствена техника - камиони и трактор.
Ако ситуацията се влоши следобед и утре, е създадена организация за извозване на болни хора на хемодиализа от няколко села.
В Дългопол са готови да извозят хора на хемодиализа
11:26, 26 Февруари 2018
най-ново | най-четени
- 85-годишен чешки турист се удави в басейн на хотел в Приморско
- Слънчево и горещо време, следобедни валежи в част от страната
- Синдикат „Образование“ към КТ „Подкрепа“ обяви протестна готовност заради Бюджет 2026
- Въздушна линейка в готовност да транспортира пострадалата от тежката катастрофа на магистрала „Тракия“
- ОбС–Варна отказа 160 хил. евро за концерта за Деня на Варна
- Жена е с опасност за живота след удар от електрическа тротинетка в Бургас
- Небрандирани полицейски коли ще спират агресивни шофьори
- Регионалният министър за „Баба Алино“: Пирамидата на олигархията цъфти на три нива
- 30-годишен моторист загина при катастрофа в Русе
- МОН публикува резултатите от НВО в 4 клас
Вашите коментари