Мъжът на овъглената жена на магистралата се разминал по чудо със смъртта

21:39, 9 Октомври 2014

Мъжът на овъглената при зверска катастрофа жена се е разминал по чудо със смъртта. Той е трябвало да пътува със съпругата си, но се е отказал в последния момент, научи БЛИЦ.

Загиналата край димитровградското село Горски Извор жена е била на 50 години. Тя се е връщала от Пловдив, където е била във връзка с бизнеса, който е развивала.

„Трупът е овъглен до неузнаваемост, извършихме оглед, уведомихме и съпругът на жертвата, на чието име се е водил автомобилът”, разкри пред БЛИЦ д-р Христо Еленски, шеф на „Съдебна медицина” – Хасково.

Както БЛИЦ писа, тежката катастрофа става днес следобед. Леката кола на загиналата жена се удря челно в ТИР. Пред полицията очевидци на катастрофата разказват, че колата се е движела с много висока скорост и на практика ударът е бил неизбежен. При сблъсъка автомобилът се запалва и изгаря заедно с намиращата се вътре жена. /БЛИЦ

Вашите коментари