БСП дарява 30 000 лв. за пострадалите от наводненията

18:16, 20 Юни 2014

НС на БСП и ПГ на Коалиция за България даряват 30 хиляди лева за пострадалите от природното бедствие. Обръщаме се към всички наши членове и симпатизанти да се включат като лични дарители и като доброволци в помощ на пострадалите от наводненията.

Вашите коментари