Младежката организация на ПП ГЕРБ в район „Владислав Варненчик” отбеляза Баба Марта, като зарадва с мартеници много варненци. В акцията, която МГЕРБ-„Владиславово”, по традиция провежда навръх 1 март, тази година се включиха и общинските съветници от групата на ГЕРБ в морската столица Анула Рашкова и Жельо Алексиев. С пожелания за много здраве, радост и късмет, младежите и местните депутати от ПП ГЕРБ подариха мартеници и честитиха празника на
стотици жители на варненския район „Владислав Варненчик”.
МГЕРБ-„Владиславово” зарадва варненци по случай Баба Марта
15:37, 1 Март 2014
най-ново | най-четени
- 85-годишен чешки турист се удави в басейн на хотел в Приморско
- Слънчево и горещо време, следобедни валежи в част от страната
- Синдикат „Образование“ към КТ „Подкрепа“ обяви протестна готовност заради Бюджет 2026
- Въздушна линейка в готовност да транспортира пострадалата от тежката катастрофа на магистрала „Тракия“
- ОбС–Варна отказа 160 хил. евро за концерта за Деня на Варна
- Жена е с опасност за живота след удар от електрическа тротинетка в Бургас
- Небрандирани полицейски коли ще спират агресивни шофьори
- Регионалният министър за „Баба Алино“: Пирамидата на олигархията цъфти на три нива
- 30-годишен моторист загина при катастрофа в Русе
- МОН публикува резултатите от НВО в 4 клас
Вашите коментари