Хакването на профила ми в социалната мрежа е направено организирано. Това каза пред журналисти в Пловдив лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов, предаде репортер на Радио „Фокус” – Пловдив. Според Борисов - това е организирано от БСП и ДПС. „Взеха всички медии, какво искат още – да спра да пиша на страницата ми”, допълни Борисов. По думите му - фактът, че му правят фалшиви профили означава, че той им пречи много, и по този начин те заблуждават хората, публикуват нецензурни изказвания, за да бъде блокиран профилът. Пред журналисти Бойко Борисов се възмути и от поредното назначаване, което е направило сегашното правителство – назначаването на Илия Баташки на длъжност директор на болницата на МВР. Борисов припомни, че докато Баташки е бил директор на Университетска болница в Пловдив е оставил около 40 милиона лева дългове. „Ако е вярно това назначаване, сега той ще фалира и МВР болницата. Назначаванията им са все такива безумни”, каза още Бойко Борисов.
Бойко Борисов: Хакването на профила ми в социалната мрежа е организирано от БСП и ДПС
23:43, 30 Септември 2013
най-ново | най-четени
- Възрастен шофьор загина след удар в дърво и преобръщане по пътя между селата Иваново и Върбово
- Слънчева и гореща събота с температури до 36°C, кратки превалявания в източните и планинските райони
- Военноморските сили откриха и унищожиха дрейфащ дрон край Кранево
- Локомотив на пътнически влак се запали на Церковски, няма пострадали
- Горещо време и през почивните дни, температурите тръгват нагоре
- Жена е с опасност за живота след удар от електрическа тротинетка в Бургас
- Небрандирани полицейски коли ще спират агресивни шофьори
- Фекално замърсяване е причинило масовия мор на риба във Варненското езеро
- Регионалният министър за „Баба Алино“: Пирамидата на олигархията цъфти на три нива
- 30-годишен моторист загина при катастрофа в Русе
Вашите коментари