Вчера, около 09:25 ч. на кръстовището на бул. “Вл. Варненчик” и ул. “Д-р Пискюлиев” водачът на “БМВ 525” К. М.
на 36 години блъска спрелия пред него автомобил “Опел”, който вследствие на удара се премества напред и се блъска в спрелия пред него автомобил “Пежо”. Водачът на “Опел”-а е получил контузии на гръден кош и китка, прегледан в болница и освободен. Установено е, че водачът на л.а. “БМВ” е управлявал след употреба на алкохол – 0,96 промила в издишания въздух.
Пиян с БМВ помля две коли
15:26, 27 Септември 2013
най-ново | най-четени
- Коцев: Криза с боклука във Варна няма да има
- Община Варна подготвя още две заповеди за събаряне в „Баба Алино“
- Нова катастрофа с ТИР, сега на "Струма". Шофьорът е с леки травми
- Жената, ранена при катастрофата на АМ „Тракия“, остава в тежко състояние
- Ивелин Михайлов: Притежавам 2% от дружеството "Исторически парк"
Вашите коментари