ЦСКА среща Погон Шчечин или Осиек, ако преодолее Лиепая в Лигата на конференциите

19.7.2021 г. 16:55

ЦСКА ще се изправи срещу победителя от двойката Погон Шчечин (Полша) и Осиек (Хърватия) в третия квалификационен кръг на Лигата на конференциите, ако отстрани латвийския Лиепая, отреди тегленият жребий в Нион.

ЦСКА може отново да се изправи срещу Осиек в Европа.

„Червените“ ще домакинстват в първата среща на „Българска армия“ на 5 август, а реваншът е седмица по-късно. Преди това армейците трябва да се справят със съпротивата на Лиепая (Латвия), като първият двубой е този четвъртък от 20:00 часа на „Армията“.

Ако ЦСКА елиминира латвийците и играе с Осиек, това ще бъде повторение на срещата между двата тима от втория квалификационен кръг на Лига Европа, когато столичният гранд стигна до успеха след разменени победи с по 1:0 и 4:3 при изпълнението на дузпи.

Локомотив Пд ще играе с победителя от двойката Копенхаген (Дания) и Торпедо Жодино (Беларус), ако се справи с чешкия Словачко, а Арда ще има за съперник един измежду Арарат (Армения) и Шльонск Вроцлав (Полша), ако преодолее израелския Апоел Беер Шева. Жребият за плейофите в Лигата на конференциите е на 2 август.

Всички двойки в трети предварителен кръг на Лигата на конференциите:

Шампионски поток:

Динамо Тбилиси/Макаби Хайфа – Б36 Торшавн/Будучност Подгорица

Линфийлд/Борац Баня Лука – Шахтьор Солигорск/Фола Еш

Шамрок Роувърс – Теута Дурес/Интер Клуб д‘Ескалдес

Рига/Шкендия – Фолгоре/Хибърниънс

Прищина/Конах‘с Куей Номадс – Валур/Бодьо Глимт

Нешампионски поток:

Динамо Батуми/Бате Борисов – Петрокуб/Сивасспор

КуПС/Ворскла Полтава – Астана/Арис

Сочи/Кесла – Партизан/Дунайска Стреда

Арарат/Шльонск Вроцлав – Арда/Апоел Беер Шева

Шкупи/Санта Клара – Олимпия Любляна/Биркиркара

Уйпещ/Вадуц – Базел/Партизани

Елфсборг/Милсами – Вележ Мостар/АЕК Атина

Колос Коваливка – ФКСБ/Шахтер Караганди

Пасош де Ферейра – Ларне/АГФ

Люцерн – Дрита/Фейенорд

Ригас/Пушкаш Академия – Гент/Валеренга

Хибърниън/Санта Колома – Гзира Юнайтед/Риека

Аустрия Виена/Брейдаблик – Абърдийн/Хекен

Трабзонспор – Мьолде/Сервет

Дюделанж/Бохемианс – ПАОК

Кауно Жалгирис/ТНС – Виктория Пилзен/Динамо Брест

Судува/Раков Честохова – Рубин Казан

Локо Пд/Словачко – Копенхаген/Торпедо Жодино

Чукарички/Сумгаит – Хамарби/Марибор

Хайдук Сплит/Тобол – Аполон Лимасол/Жилина

ЦСКА/Лиепая – Погон Шчечин/Осиек

Пеневежис/Войводина –ЛАСК

АЕЛ Лимасол/Влажня – Карабах/Ашдод

Спартак Търнава/Сепси – Сутиеска/Макаби Тел Авив

Хафнардьордур/Розенборг – Домжале/Хонка

Лачи/Университатя Крайова – Андерлехт

Витес – Дъндолк/Левадия Талин. /БГНЕС

Коментари