Варна посреща най-младите ветроходци за участие в Регата Порт Варна

Три сребърни медала за боксьорите ни в Суботица

Денис Димитров със сребро на европейското по гребане

Откриха европейското първенство по хандбал за девойки до 19 години във Варна

Михаил Георгиев взе сребро в Истанбул

Утре стартира Регата Порт Варна – Купа Дженерал брокер 2019

Пропада първенството по джет ски в Приморско заради закъсалия в пясъка джип

Антоанета Стефанова направи реми с индийка

Тюленово отново е домакин на състезание по подводен риболов

Българка взе европейска титла по тенис на маса за ветерани

Aloha спечели морския етап на „Одесос Дженерали Къп – 2019”

Връщат лиценза на Кубрат Пулев този месец

МОК възстанови членството на Кувейт

Петър Стойков надви корав руснак и грабна купата на SENSHI

Кралев: "Престъпната клика в бокса ощети жестоко Даниел Асенов

124 яхти от 3 държави стартираха в регата Бриз Пролет във водите на Варненското езеро

6.4.2019 г. 20:09

124 яхти и 138 ветроходци от 17 клуба от 3 държави стартираха в регата Бриз Пролет във водите на Варненското езеро пред базата на Черно море Бриз.

Състезанието бе открито от областния управител Стоян Пасев. То е първо за сезона за детските и олимпийски класове.

В първия ден вятърът беше много подходящ за атрактивно състезание. Най-многоброен е клас Оптимист, където се пуснаха 71 яхти.

Класирането след първия ден на 39-тата ветроходна регата Бриз Пролет в осемте класа:

 

Оптимист

Юноши

1. BUL240      OMK Несебър 2000 Георги Маноилов

2. BUL2418    OMK Несебър 2000 Александър Вангелов

3. UKR76       Nikolaev OSDUSHOR, Ukraine         Antipin Ivan

Девойки

1. UKR16       Transbunker ST, Одеса Украйна Златова Лидия

2. UKR14       Gordeevka SC, Украйна Тиутиуник Дария

3. BUL1111    Академик София, Марсела Митева

 

Кадет

1. BUL61        Балчик Катерина Димитрова/Васил Димитров

2. BUL49        Черно море Бриз, Йордан Илиев/Владимир Обрешков

3. BUL1         Черно море Бриз, Рафаел Арианто/Никола Каразлатев

 

Лазер Стандарт

1. BUL194857            Порт Бургас, Любен Тенекеджиев

2. BUL210903            Черно море Бриз, Даниел Николов

3. BUL7                  Черно море Бриз, Николай Генов

 

Лазер Радиал

1. BUL210903            Черно море Бриз, Мариела Николова

2. BUL210983            Черно море Бриз, Иво Филчев

3. UKR188520           Zatoka SC, Украйна, Мадонич Оскар

 

Лазер 4.7

Юноши

1. BUL186411            Несебър 2000,           Даниел Йорданов

2. BUL194857            Порт Бургас,    Клемент Сарастов

3. BUL191191            Порт Бургас,  Давид Пенев

Девойки

1. BUL192327            Порт Бургас, Станислава Тодорова

2. BUL209830            Кап. Г. Георгиев Порт Варна, Йоана Тодорова

3. BUL188080            Несебър 2000 Дияна Маркова

 

Фин

1. BUL8          Несебър 2000,           Aнастас Петров

2. BUL1          Несебър 2000,           Георги Менчев

3. BUL42        Черно море Бриз, Светлин Попов

 

420

1. BUL53239  Черно море Бриз, Стефан Микалеян/Магдалена Ценова

2. BUL9                  Порт Бургас,      Сава Сарастов/Мартин Горов

3. BUL51306  Кап. Г. Георгиев Порт Варна,         Радина Кирова/Явор Нанков

 

470

1. BUL24        Черно море Бриз, Александър Лазаров/Ива Николова

2. BUL241      Несебър 2000,           Владислав Маринов/Димитър Вангелов

3. BUL7773    Царево, Иван Костадинов/Иван Атанасов

Валентин Великов

www.varna-sport.com

Коментари