ЦСКА е обявил фалит на старото дружество и официално няма да участва в евротурнирите през предстоящия сезон, съобщи новият собственик на "червените" Христо Стоичков.
Той получава акциите на новото дружество и сега вероятно ще се търси обединение с друг тим от елита, за да не започне ЦСКА от "В" група.
Стоичков, който е и треньор на ЦСКА, направи разкритието след официалната декларация на досегашните шефове от "Титан", които признаха, че се оттеглят от клуба.
ЦСКА днес направи 1:1 със Светкавица при дебюта на Камата. "Първият мач, живот и здраве, е на 20 юли. Няма да се играе в Европа. Не е фатално, че ще пропуснем една година в Европа. Но не трябва да допуснем марката "ЦСКА" да не е в Европа. Това няма да го допусна", сподели Стоичков след срещата. /БГНЕС
Вашите коментари