Бащата на гениалните пианисти Хасан и Ибрахим заяви, че близнаците не са дисквалифициране от конкурса на "Американ Протеже" в Ню Йорк. "Помолихме човека, който е качил клиповете в интернет, да ги махне. Търсихме ги, но ги нямаше. Не знаем кой е направил това. получихме писмо от организаторите и реагирахме, но Хасан и Ибрахим не са дисквалифицирани", заяви Дениз Игнатов.
"Някои иска да им опетни името, завиждат им. Всичко тръгва от шуменския журналист Краси Крумов, на който му викат Гнидата. Той е националист", каза още бащата пред БНТ. Бащата на талантливите музиканти заяви, че е готов да предостави пълен отчет на средствата, които държавата отпусна за концерта на момчетата в "Карнеги хол". "Но не съм длъжен да се отчитам пред Краси Крумов. Не съм похарчил тези пари", продължи Дениз Игнатов.
"Прави ли ви впечатление, че Хасан и Ибрахим вече не заекват", разкри в ефир Игнатов. Той благодари на специалистката, която за по-малко от месец - 23 дни, е отстранила проблема. /БЛИЦ
Вашите коментари