Откраднаха флашките и радиостанцията на зам.-шефа на СДВР

13:50, 11 Ноември 2015

Крадци са проникнали в дома на заместник-директора на СДВР Антон Златанов и са откраднали служебната му чантичка, съобщава "Клуб Z". Това, което е известно, е, че е изчезнала служебната радиостанция на топ полицая и десетина флашки.

Не е ясно дали на флашките е имало служебна или лична информация, но със сигурност станцията може да свърши работа и с нея да се подслушва полицията.

Дръзкият обир е станал още преди месец - около 10 октомври, но Златанов го е заявил доста по-късно. Тъй като в жилището няма следи от разбиване на вратата, най-вероятно крадците са влезли през нощта, докато семейството спи вътре.

Иронията е, че Златанов е заместник-директор на СДВР именно по охранителна полиция. Преди това той бе шеф на звеното за футболно хулиганство. Златанов беше на първа линия и се опитваше да усмири Волен Сидеров при първата му атака срещу клекшопа на ул. "Раковски".

Вашите коментари