Отпечатък по гилзите може да издаде кой е застрелял началника на кабинета на пазарджишкия кмет, съобщава Нова тв.
Не се уточнява обаче дали наистина вече е установен такъв отпечатък на една или няколко от гилзите, останали на лобното място на Татяна Стоянов.
По-късно обаче говорителката на Окръжна прокуратура в Пазарджик Снежана Стоянова опроверга това и заяви: няма данни за открито ДНК на извършителя при трупа на Татяна Стоянова. Тя уточни, че има образувано дело срещу неизвестен извършител, а по случая са разпитани над 20 души.
В момента се извършва пълна проверка на проведените от нея телефонни разговори в последните месеци, ще бъдат проверени и входящите повиквания към нея. Възможно е да е получавала заплахи по телефона, както и да е била изнудвана, казаха криминалисти. Всичко това обаче подлежи на щателна проверка.
Татяна Стоянова ще бъде опята и погребана утре в родния си град Пазарджик.
Вашите коментари