Самоубиецът в паркираната кола искал да се запали, но се задушил

17:47, 30 Април 2014

Мъжът, който вчера бе открит мъртъв в „Рено“ на пътя Асеновград-Първомай, е починал от задушаване, съобщиха за БЛИЦ източници от полицията. Той е пристигнал от столицата, където живеел, залял е с бензин купето на колата си и е драснал клечката кибрит.

В малкото пространство обаче кислородът свършил и огънят бързо изгаснал. 48-годишният столичанин е починал от задушаване от изпаренията. Причините за крайната постъпка са дълбоки лични проблеми, уточниха разследващите. /БЛИЦ

Вашите коментари

най-ново | най-четени