Извършват се действия по ексхумация на труповете, намерени в Перник. Това каза пред журналисти главният секретар на МВР Светлозар Лазаров, предаде репортер на Агенция „Фокус”.
По думите му, става въпрос за разчистване на сметки между групировката за неизяснени търговски отношения. „Задържаните членове на престъпната групировка нямат връзка с така наречената групировка „Новите килъри” или „Килърите 2”, това е друго криминално предприятие”, заяви Лазаров.
„Всички задържани са от района на Перник, а един от задържаните е от Кюстендил. Следствените работи продължават в района на Перник, но очакваме престъпления да излязат и на други места в страната”, допълни Лазаров.
По думите му, полицията знае кои са извършителите и поръчителите на убийствата, но предпочитат да изчакат да излезе експертизата и съдебните процесуални мерки.
Вашите коментари