Инж. Петър Матеев и доц. д-р Марияна Арнаудова са новото ръководство на СГЕРБ „Приморски”

12:40, 19 Юни 2013

На изборно събрание в ПП ГЕРБ „Приморски” беше избрано новото ръководство на СГЕРБ в района, подкрепено единодушно от всички присъстващи. За районен ръководител на структурата бе избран инж. Петър Матев, досегашен организационен секретар, а за организационен секретар – доц. д-р Марияна Арнаудова.

Изборът се наложи поради това, че предишният районен ръководител на СГЕРБ Тодор Димов почина. На събранието присъстваха депутатът Емил Радев и Областният председател на СГЕРБ във

Варна Пейчо Бюлбюлев.

”Новият екип на практика работи много активно досега по всички проблеми на възрастните хора в района. Особено активни бяха по време на Европейската година през 2012-та посветена на възрастните хора и солидарността между поколенията. Матеев и Арнаудова са много стойностни хора и на практика ще допринесат за по-добрата работа и решаване проблемите на възрастните хора във Варна, защото са диалогични и активни граждани”, сподели общинският ръководител на ПП ГЕРБ „Приморски” Лилия Христова.

Вашите коментари