Борисов: Нищо общо нямаме с РЗС и партията на Симеонов

11:55, 5 Юни 2013

Нищо общо нямаме с РЗС и с партията на господин Симеонов, нито са съгласували нещо с нас, нито са ме питали. Това бе реакцията от днес на лидера на ГЕРБ Бойко Борисов в кулоарите на НС на медийни въпроси, предаде репортер на БГНЕС.

Нека да разгледат, така че да се получи и всичко да стане публично и ясно, бе неговият отговор по повод разследването около втория човек в партията Цветан Цветанов и отказа му от имунитет. Ние се занимавахме с по-важните проблеми – да изграждаме, да развиваме държавата. Вие виждате, те са се събрали и са направили правителство, за да се занимават само с ДАНС, БОП/ГДБОП-бел.р./ и Авиоотдряда /правителственият Авиоотряд 28-бел.р./, уточни Борисов. Просто тръгнаха в грешна посока. Ще минат 6 месеца и хората ще ги питат какво става с доходите, с тока, с пенсиите, продължи той.

Дойде такова време, че хора по 4-5 пъти уволнявани от митниците… когато контрабандисти говорят за нас по този начин, абсолютно без никакви факти, коментира той разкритията на легия "Антимафия". Целта е да ни уронват престижа и имиджа, надявам се, че скоро и за тях ще стане ясно какви хора са и какво са правили, обеща Борисов.

Това, което аз съм казал до този момент е по-добре да има правителство, отколкото да няма, е неговото мнение. Винаги съм казвал, че по темите, важни за хората, могат да имат нашата подкрепа. За сметка на това виждате те какви провокации правят, недоволен е Борисов. Идват лидери на партии, подскачат пред нас, провокират и обиждат по начин, който е недопустим, смята той. Председателят /на НС- бел.р./ не взима мерки, а ги толерира, е оценката на Борисов. Председателят на партия Атака идва, застава пред нас, провокира, само на кон не дойде, очаквах на кон да дойде, коментира в характерен стил Борисов.

Вашите коментари